شرکت تک تیم فن (سهامی خاص) از سال 1379 تحت عنوان مرکز خدمات و پشتیبانی تک تیم فن با هدف ارائه سرویس و خدمات پس از فروش محصولات IT سامسونگ اعم از مانیتور های LCD-HDD -FDD و .... در ایران آغاز به کار نموده است.
از سال 1384 با توجه به رشد بازار لپ تاپ و موبایل در ایران جهت ارتقائ کار در این زمینه ، اقدام به گارانتی و خدمات پشتیبانی و سرویس دهی نموده و در ادامه همکاری از سال 1388 موفق به دریافت عنوان نماینده رسمی لپ تاپ های سامسونگ در ایران گردیده و از سال 1390 با توجه به روند رشد بازار تبلت، موبایل، پرینتر و فکس اقدام به گسترش شبکه سرویس و خدمات نموده است.
از ابتدای سال 1394 جهت پیشرفت و ارتقا کاری در زمینه محصولات تلفن های همراه و تبلت موفق به اخذ نمایندگی خدمات پس از فروش و گارانتی موبایل و تبلت هوآوی شده است.
و در حال حاضر به عنوان وارد کننده رسمی کلیه محصولات اپل با مجوز رسمی از وزارت صنعت، معدن تجارت و خدمات پس از فروش آن می باشد.

 

 

هدف شرکت تک تیم فن عبارت است از: افزایش حداکثری بهره وری سازمان، در راستای اعتلای سطح واردات و خدمات پس از فروش.

بنابراین شرکت، چشم انداز ذیل را که منطبق با هدفش می باشد برای خود در نظر گرفته است:

برترین و معتبرترین واردکننده ی تلفن همراه در ایران و دستیابی به موقعیت برتر خدمات پس از فروش در ایران و خاورمیانه تا سال 2022


این شرکت با توجه به اخذ، پیاده‌سازی و اجرای استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 ، سيستم مديريت رسيدگي به شکايات مشتريان ISO10002، سيستم مديريت ارتباط با مشتريان ISO10004 در تلاش است سه قابلیت اصلی و منحصر به فرد خود را محفوظ بدارد:
1-
پیشرو بودن در خدمات پس از فروش محصولات مانیتور، موبایل، تبلت،لب تلپ،پرینتر و فکس در بازار خدمات.
2-
پیشرو بودن در به کارگیری نیروهای متخصص و ابزار آلات مورد نیاز و حضور هر چه گسترده تر در بازار خدمات.
3-
پاسخگویی سریع و دقیق کارشناسان و متخصصان که باعث افزایش رضایتمندی مشتریان درسراسر کشور است
تک تیم فن بر این باور است که گرچه زمان تغییر می کند، محصولات و مردم و مشتریان نیز تغییر می کنند، اما آنچه تغییر نخواهد کرد تعهد ما به باورهای اصلی خود است. ما عمليات كسب و كار خود را يكپارچه و صادقانه انجام مي دهيم.
تک تیم فن با بیان تصویر واضحی از عملکرد فعالیتهای خدماتی شرکت برای مشتریان، تلاش خود را در جهت بالا بردن سطح رضایت مشتریان مطابق با اصول مشتری مداری و پیاده سازی فرآیندهای مشتری محور افزایش داده است
.

 

 

- اختصاص وقت کافی برای مشتریان جهت دریافت و انتقال اطلاعات و ارائه توضیحات کافی در خصوص شرح عملکرد انجام شده بر روی محصول.
-
رعایت کامل احترام واصول اخلاقی ، درک مشتری و اشتیاق در مکالمه.
-
خوش رفتاری پرسنل و اجتناب از عجله در پاسخگویی به مشتری.
-
بیان تصویر واضحی از عملکرد فعالیتهای خدماتی شرکت برای مشتری.
-
خوش قولی وتعهد به زمان تعیین شده برای مشتری (تحویل، تعویض) و سرعت عمل در ارائه خدمات به مشتریان.
-
ارائه اطلاعات کافی به مشتری پس از بررسی و کارشناسی کامل در خصوص حدود هزینه و زمان انجام کار، قیمت و سرعت انجام کار(اعلام اولیه).
-
نگهداری صحیح محصول هنگام تعمیر و جلو گیری از آسیب رسانی به اموال مشتری.
-
انجام دقیق تست و کنترل دستگاه تعمیر شده و اطمینان از سلامت دستگاه قبل از تحویل به مشتری و اخذ تاییدیه مبنی بر سالم بودن دستگاه.
-
برگزاری نظر سنجی ها و انجام رضایت سنجی تلفنی(Happy Call) از مشتریان، بررسی نگرشهای مشتری و نقطه نظر های آنان به صورت دایمی با هدف تعیین وارتقای سطح رضایت مشتری.
-
بررسی تجربه مشتری و مدیریت تجربه مشتری (CEM) با ایجاد ذهنیتی مثبت نسبت به برند، کالا و خدمات شرکت.
-
برقراری ارتباط با مشتری از طریق سیستم (CRM) و نرم‌افزار‌های ناشی از آن.
-
ارتباط با مشتریان از طریق وب سایت شرکت ، دریافت انتقادات ، پیشنهادات، بررسی صحت گارانتی محصول، معرفی نمایندگان واقع در شهرستانها و به اشتراک گذاری اخبار روز و هرمطلبي كه به آموزش و راهنمایی مشتریان کمک کند.
-
فراهم کردن امکان ملاقات برای مشتریان در صورت لزوم با رده های بالای مدیریت شرکت.
-
ثبت و رسيدگي به شکایات مشتریان تلفنی یا حضوری ظرف مدت 72 ساعت ، در ارتباط با نحوه عملکرد محصول و یا نحوه ارائه خدمات در نمایندگیهای مجاز خدمات پس از فروش در جهت ارتقاء سطح رضایت مشتریان.